STAJ


STAJ DENEYİMLERİ

Sosyal hizmet mesleğinin uygulama esasına dayanması sebebi ile eğitim sürecinde belirli sürelerde staj yapmamız gereklidir. Sizler için staj yapmış olan sosyal hizmet öğrencilerini bularak deneyimlerini yazıya döküyoruz. Bu deneyimler ile sizlere kurumlara gitmeden kurumlar hakkında bilgiler sunabileceğiz. Stajyer olan arkadaşımızın değerlendirmelerini ve deneyimlerini aktararak sizlere seçenekler arası değerlendirme yapma şansı sunacağız.Staj Deneyimleri – 4

ELAZIĞ ADALET SARAYI STAJI

Merhaba ben İrem Sür. Fırat Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Sizlere yaklaşık 6 haftadır Elazığ Adalet Sarayında yapmış olduğum stajdan bahsedeceğim.


Staj Deneyimleri – 3

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ( SYDV)

Merhaba ben Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü 3. Sınıf öğrencisi Mehmet Devran AKYOL. Denizli ilinin Çameli ilçesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında yapmış olduğum zorunlu staj tecrübemi, kazanımlarımı ve deneyimlerini anlatacağım…


STAJ DENEYİMLERİ – 2

SOSYAL HİZMET MERKEZİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL HİZMET 4.SINIF ÖĞRENCİSİ

EMİNE ÇAKIR

Merhaba ben Emine ÇAKIR. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sosyal Hizmet bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. Bugün sizlere 2019 yılının Temmuz ve Eylül ayları arasında Esenler Sosyal Hizmet Merkezinde yapmış olduğum stajdan bahsedeceğim…STAJ DENEYİMLERİ 1-) YEŞİLAY DANIŞMANLIK MERKEZİ ( YEDAM)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİ
MELİKE KARADAĞ

Merhaba, ben Melike KARADAĞ. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Sosyal Hizmet bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. İkinci sınıf olduğum dönemde Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nde (YEDAM) kısa dönem gönüllü staj yaptım. Bu yazımda sizlere staj deneyimlerimden bahsedeceğim. Devamı için dokunun.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: