EĞİTİMLER

Sizler için eğitimleri detaylı incelenmiş biçimde sunarak sizi kararsızlıktan kurtarmayı ve kıymetli zamanınızı en güzel şekilde kullanmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Günümüz koşullarında yaratılan rekabet ortamı içerisinde öğrencilik hayatı ve mezun olduktan sonra alınan eğitimler epey önem kazanmış durumda. Öyle ki eğitimlerden alınan sertifikalar firmalar tarafından bir kıstas ve öncelik konusu halini aldı. Bu denli önem kazanmış bir sektör olan eğitim ve sertifika sektöründe seçeneklerin çoğalmasından kaynaklı bir çok problem yaşanabilmekte. İş hayatında ve normal hayatta tabiri caizse çokta işimize yaramayacak eğitimlere ne işe yaradığını bilmediğimiz için sadece arkadaş tavsiyesi ile epeyce para harcıyor ve bu uğurda çok kıymetli vaktimizi harcıyoruz. Sizler için hali hazırda verilen eğitimleri EĞİTİMLER başlığı altında inceleyeceğiz. Eğitimlerin nasıl yapıldığını, nerelerde işinize yarayacağını ve eğitimin içeriğini inceleyerek uzun sürecek ve vaktinizi bir hayli alacak süreci sizlere hediye ediyoruz:)


BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİMİ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİ

TUĞÇE BATMAZ – İREM ÖĞE – ÖZNUR CANIM


AFETLERDE PSİKO-SOSYAL HİZMETLER TEMEL DÜZEY EĞİTİMİ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİ
TUĞÇE BATMAZ – İREM ÖĞE – ÖZNUR CANIM – HAMİDE BOSTANCI


EĞİTİM İNCELEMESİ 1-)

AİLE DANIŞMANLIĞI VE PSİKOTERAPİ NEDİR? SOSYAL HİZMET İLE İLİŞKİSİ NEDİR?

Hazırlayanlar: Gümüşhane Üniversitesi Sosyal Hizmet 2. Sınıf Öğrencileri

Hamide Bostancı – Öznur Canım – İrem Öğe – Tuğçe Batmaz

   Sosyal Hizmet, toplumda dezavantajlı olan bireylerin yaşlı, kadın, çocuk, engelli, şehit yakını ve gaziler, mağdur veya suça sürüklenen çocuk madde bağımlısı gibi kişi ve grupların yaklaşımlardan yararlanarak toplumun diğer bireyleri kadar avantajlı bir seviyeye gelmesini, kısacası…

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: